Z życia naszej szkoły

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Dorota Biczak-Lipiec DB Sala: Laboratorium chemiczno-fizyczno-biologiczne
biczak.dorota@wp.pl
 
 
Sylwia Cichocka CS
cichocka.sylwia@wp.pl
Foto Sylwia  Cyran SC Sala: laboratorium języków obcych
sylwiacyran@interia.pl
 
 
Danuta Danielewska DD Sala: Edukacja wczesnoszkolna 20
danielewska.danuta@wp.pl
 
 
Anita  Grabara AG Sala: Pracownia informatyczna mała
grabara.anita@wp.pl
 
 
Lena  Kampka LK Sala: Sala gimnastyczna
 
 
Ewelina  Karlińska EK Sala: Edukacja wczesnoszkolna 20
eak1980@interia.pl
 
 
Anna  Kołodziejczyk AK Sala: Pracownia humanistyczna
kolodziejczyk.anna1@wp.pl
 
 
Magdalena Kołodziejczyk-Dębska MD Sala: Laboratorium chemiczno-fizyczno-biologiczne
 
 
Katarzyna  Kowacka KK Sala: Edukacja wczesnoszkolna 19
kowacka.katarzyna1@wp.pl
 
 
Sylwia Krawczyk KS
Foto Katarzyna Łubczyk Sala: Pracownia informatyczna duża
k.lubczyk@op.pl
 
 
Paweł Marzec PM
marzec.pawel@interia.pl
 
 
Urszula Matyja UM
urszulamatyja@wp.pl
 
 
Ewa Meus EM Sala: Oddział przedszkolny
meus.ewa@wp.pl
 
 
Anna Nanys AN Sala: Świetlica szkolna
ananys@interia.pl
 
 
Urszula  Olesiak UO Sala: Edukacja wczesnoszkolna 21
olesiak.urszula@wp.pl
 
 
Karolina  Puchała KP Sala: pracownia języków obcych
puchala.karolina@wp.pl
 
 
Marcin Rybiałek MR Sala: Sala gimnastyczna
 
 
Maria Sałata MS
 
 
Dorota Sobczyk DS Sala: laboratorium języków obcych
sobczyk.dorota@wp.pl
 
 
Agnieszka  Suska AS
suska.agnieszka1@wp.pl
 
 
Tomasz Szczygłowski TS
history9@poczta.onet.pl
 
 
Michał  Śpiewak
micks@wp.pl
 
 
Małgorzata  Wnuk MW Sala: Świetlica szkolna
 
 
Barbara Żurawiecka
barbarazurawiecka@wp.pl

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane